CMC & COMPANY

CMC & COMPANY olarak, Türkiye’nin dört bir yanında Yönetim Danışmanlığı alanında faaliyet gösteriyoruz. 13 yıllık yönetim tecrübemizle iş dünyasının bitmek tükenmek bilmeyen sorunlarına farklı bir projeksiyon tutarak, danışmandan öte yönetim ortağınız oluyoruz.

13

Yıllık Üretim ve Yönetim Tecrübesi

20

Aile Anayasası

30

Tamamlanmış Proje
01.

AİLE ANAYASASI DANIŞMANLIĞI

Aile Anayasası, şirketin amaçlarını, hedeflerini, değerlerini ve çalışma ilkelerini özetleyen yazılı bir belgedir. İstişare odaklıdır, kurallara dayanır, çatışmaları ve anlaşmazlıkları giderir, herkesi memnun etmeyi amaçlar, ortak akıl ile karar verilir ve gelecekte şirketin kimler tarafından yönetileceğini planlayarak aile şirketinin uzun vadede sürdürülebilir bir yapısı olması için tasarlanır.

02.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Yönetim danışmanlığı, işletmelerin performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olan çeşitli hizmetleri kapsayan geniş bir terimdir. Yönetim danışmanlık hizmetleri kapsamında, strateji, pazarlama, operasyonlar, finans ve insan kaynakları gibi çeşitli konularda çalışmalar yapılabilir. İşletmelerin yeni süreçleri ve sistemleri uygulamalarına yardımcı olunur ve çalışanlara eğitim verilir.

03.

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

İnsan kaynakları danışmanlığı, kuruluşların insan kaynaklarını en verimli şekilde yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu kapsamda, kuruluşunuza işe alım, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme, ödül ve motivasyon, iş-yaşam dengesi gibi konularda destek verebiliriz. Böylece kuruluşunuzun hedeflerine ulaşmasına ve sektörünüzdeki yoğun rekabette öne çıkmasına yardımcı oluyoruz.

04.

EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Eğitim, bireyin ve toplumun gelişimi için en önemli unsurlardan biridir. Kuruluşunuzun eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için doğru bir planlama ve uygulama yapmak, kuruluşunuzun hedeflerine ulaşmasına ve bulunduğu sektördeki yoğun rekabette öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Eğitim danışmanlığı hizmetimiz ile kuruluşunuzun eğitim ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılamanız için size destek veriyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Müşterilerimizin değişim süreçlerini yönetiyor, her aşamada onların yanında yer alıyoruz. Üst Yönetim ve tüm Yöneticiler ile yakından ilgileniyor, yeteneklerini ve yönetim becerilerini geliştiriyoruz. Özgün ve dinamik metotlarımızla daha hızlı ve daha etkili sonuçlar almalarını sağlıyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında Aile Anayasası Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Danışmanlığı olmak üzere toplam 4 başlıkta danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Her hakkı saklıdır © CMC & COMPANY 2023