01.

AİLE ANAYASASI DANIŞMANLIĞI

Aile Anayasası, şirketin amaçlarını, hedeflerini, değerlerini ve çalışma ilkelerini özetleyen yazılı bir belgedir. İstişare odaklıdır, kurallara dayanır, çatışmaları ve anlaşmazlıkları giderir, herkesi memnun etmeyi amaçlar, ortak akıl ile karar verilir ve gelecekte şirketin kimler tarafından yönetileceğini planlayarak aile şirketinin uzun vadede sürdürülebilir bir yapısı olması için tasarlanır.
02.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Yönetim danışmanlığı, işletmelerin performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olan çeşitli hizmetleri kapsayan geniş bir terimdir. Yönetim danışmanlık hizmetleri kapsamında, strateji, pazarlama, operasyonlar, finans ve insan kaynakları gibi çeşitli konularda çalışmalar yapılabilir. İşletmelerin yeni süreçleri ve sistemleri uygulamalarına yardımcı olunur ve çalışanlara eğitim verilir.
03.

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

İnsan kaynakları danışmanlığı, kuruluşların insan kaynaklarını en verimli şekilde yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bu kapsamda, kuruluşunuza işe alım, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme, ödül ve motivasyon, iş-yaşam dengesi gibi konularda destek verebiliriz. Böylece kuruluşunuzun hedeflerine ulaşmasına ve rekabette öne çıkmasına yardımcı oluyoruz.
04.

EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Eğitim, bireyin ve toplumun gelişimi için en önemli unsurlardan biridir. Kuruluşunuzun eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için doğru bir planlama ve uygulama yapmak, kuruluşunuzun hedeflerine ulaşmasına ve rekabette öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Eğitim danışmanlığı hizmetimiz ile kuruluşunuzun eğitim ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılıyoruz.

Sizinle büyüyor, sizinle gelişiyoruz...

Türkiye’deki şirketlerin büyük çoğunluğunu aile şirketleri oluşturuyor. Şirketlerin nesilden nesile aktarılabilmesi, aile üyeleri ve şirket arasındaki dengenin korunabilmesi, profesyonel çalışanların şirket içinde tutulabilmesi için dışarıdan bir göz olarak sizlere destek veriyoruz.

100%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

50+

FİNANSAL RAPORLAMA

150+

PERSONEL İSTİHDAMI

Aile
Anayasası

Aile Anayasası, şirketin amaçlarını, hedeflerini, değerlerini ve çalışma ilkelerini özetleyen yazılı bir belgedir.

İstişare odaklıdır, kurallara dayanır, çatışmaları ve anlaşmazlıkları giderir, herkesi memnun etmeyi amaçlar, ortak akıl ile karar verilir ve gelecekte şirketin kimler tarafından yönetileceğini planlayarak aile şirketinin uzun vadede sürdürülebilir bir yapısı olması için tasarlanır…

Her hakkı saklıdır © CMC & COMPANY 2023